promocja alkohole biedronka

Biedronka rozdaje darmowe piwo! Poznaj zasady najnowszej promocji sieci

Przed długim weekendem warto wybrać się na zakupy do Biedronki, by uzupełnić zapasy piwa. Sieć ogłosiła bowiem nową promocję na alkohol, która obowiązuje tylko w środę 15 czerwca i dotyczy piwa marki Carlsberg. Takiego rabatu nie można przegapić.

5/5 - (1 vote)

Długi weekend w czerwcu to czas wyjazdów, ale też spotkań przy grillu. Robiąc zapasy na czerwcówkę, warto odwiedzić Biedronkę, która przygotowała niesamowitą promocję na piwo. Trzeba się jednak pośpieszyć, ponieważ obowiązuje tylko jeden dzień, a piwny asortyment może się szybko wyczerpać.

Promocja na alkohol w Biedronce – aż 10 piw za darmo

Promocja na alkohol w Biedronce obejmuje butelkowe piwa marki Carlsberg. Dotyczy wszystkich dostępnych w sklepach rodzajów (pilsner, export oraz bezalkoholowych). Podczas zakupów można je dowolnie łączyć. 

Nie tylko ten fakt ucieszy amatorów złocistego trunku. Dzięki promocji na piwo w Biedronce, kupując 10 butelek Carlsberga, kolejne 10 klienci otrzymują gratis.

promocja alkohole biedronka

Jak skorzystać z promocji na piwo w Biedronce?

Z promocji na Carlsberga mogą skorzystać tylko posiadacze karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronki. Tutaj jest jednak haczyk, ponieważ sieć wprowadziła limity dzienne. Na jedną kartę lojalnościową można kupić maksymalnie 20 butelek, co oznacza, że z najnowszej promocji każdy klient skorzysta tylko raz.

 

Rabat na piwo naliczany jest przy kasie i ma wartość 10 najtańszych butelek. Warto też pamiętać, by alkohol kupować na jednym paragonie, bo w przeciwnym wypadku promocja nie zostanie uwzględniona.

Archiwum: luty 2024