malibu bay breeze

Malibu Bay Breeze – pyszny egzotyczny smak. Sprawdź przepis!

Malibu Bay Breeze to bardzo oryginalny I pyszny koktajl. Jego przygotowanie nie wymaga wielu składników. Bez problemu przyrządzisz go w domu. Zobacz w jaki sposób.

Ocena

Czym w istocie jest Malibu Bay Breeze? To szybki i prosty koktajl, który łączy w sobie kilka różnorodnych smaków i aromatów. Jak sama nazwa wskazujemy, pojawia się w nim Malibu. Nie brakuje jednak także wspaniałych smaków owocowych. Przekonaj się, jak zrobić tego lekkiego drinka.

Malibu Bay Breeze – składniki

Do przygotowania Malibu Bay Breeze będziesz potrzebować po sześćdziesiąt mililitrów soku ananasowego i soku żurawinowego. Oprócz tego czterdzieści pięć mililitrów Malibu i lód. Nic więcej. Jak widzisz, ten drink to wyjątkowo prosta receptura.

Malibu Bay Breeze – jak przygotować?

Ten koktajl można przyrządzić na dwa sposoby. Aby przygotować Malibu Bay Breeze z pianką, na początek musisz umieścić wszystkie składniki w shakerze. Następnie musisz potrząsać shakerem dokładnie przez kilkanaście sekund, aż na jego ściankach pojawi się szron. Następnie wystarczy przelać całość do szklanki wypełnionej lodem. Druga wersja to Malibu Bay Breeze bez pianki. W tym wydaniu wystarczy, że wlejesz Malibu i soki do szklanki, dodasz lód i wymieszasz. Gotowe. Smacznego!

Archiwum: styczeń 2024