pink lady

Pink Lady – poznaj przepis na wyjątkowy kobiecy drink!

Zbliża się spotkanie z przyjaciółkami? Macie ochotę trochę poplotkować i opowiedzieć o swoich ostatnich doświadczeniach? W takim razie takie spotkanie nie może odbyć się bez wyjątkowego drinka, jakim jest Pink Lady! Poznaj przepis na ten pyszny kobiecy trunek.

Ocena

Nie da się ukryć, że spotkania z przyjaciółmi, wspólne imprezy, kameralne wieczory, czy randki z ukochaną osobą to część życia prawie każdego człowieka. Czego nie może zabraknąć na takich spotkaniach? Przede wszystkim dobrego jedzenia i kolorowych drinków. Ciekawą propozycją dla kobiet jest właśnie Pink Lady. To propozycja, która skradnie serce każdej kobiety – nie tylko za sprawą urzekającego różowego koloru, ale także niesamowitego smaku. Czas poznać przepis!

Pink Lady – co to jest?

pink lady-co to jest

Drink o nazwie Pink Lady największą popularność zyskał w latach 70. i 80. Dziś pamięta o nim niewiele osób – a to duży błąd! Najwyższy czas, aby powrócił on do łask. Jest to propozycja skierowana głównie do kobiet. 

Czym charakteryzuje się drink Pink Lady? Ma bardzo słodki, ale i delikatny smak, gładką konsystencję, jednak największą uwagę przykuwa jego różowy kolor. Ważne jest to, że jego wykonanie nie przysporzy ci żadnych problemów. Pink Lady będzie idealnym drinkiem podczas romantycznego wieczoru z ukochaną osobą, ale także podczas spotkań z przyjaciółkami! Jedno jest pewne – ten drink przypadnie wszystkim do gustu.

Pink Lady – co będzie ci potrzebne?

pink lady-składniki

Wiesz już, że zdecydowanie warto spróbować wyjątkowego drinka o pięknej nazwie Pink Lady. Pierwszym krokiem będzie zaopatrzenie się w niezbędne produkty. Co będzie ci potrzebne do przygotowania drinka Pink Lady?

  • Rum malibu (około 40 ml);
  • śmietanka lub mleczko skondensowane (około 80 ml);
  • grenadyna (około 25 ml);
  • kostki lodu.

Pink Lady – przepis

Przygotowanie drinka Pink Lady jest niezwykle proste. Jeśli masz już wszystkie niezbędne składniki, wystarczy, że wrzucisz wszystko do shakera i mocno potrząśniesz. Chodzi przede wszystkim o to, aby spienić śmietankę lub mleczko skondensowane. Ostatni krok to przecedzenie drinka do kieliszków tak, aby kostki lodu pozostały w shakerze. Przystrojenie drinka oczywiście zależy tylko od twojej wyobraźni. Często praktyką jest ozdobienie kieliszka za pomocą cukru i grenadyny. Efekt z pewnością będzie zaskakujący!

pink lady- przepis

Powyższy przepis to jedna z wersji uwielbianego przez kobiety drinka Pink Lady. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji, aby spróbować tego wyjątkowego trunku, najwyższy czas to zmienić!

Archiwum: maj 2024