adios drink

Adios – drink na pożegnanie. Jak go przygotować?

Jeśli lubisz mocne drinki zabarwione blue curacao, z pewnością docenisz Adios – drink dla odważnych. Jak go przygotować? W tym tekście znajdziesz najpopularniejszy przepis na AMF.

Jak przygotować AMF? 

Składniki i przygotowanie

Choć lista składników jest dość długa, tego drinka przygotujesz w 5 minut. W tym czasie połączysz ze sobą wódkę, rum, tequilę oraz gin, a następnie zabarwisz je blue curacao . To podstawowe składniki, które świetnie komponują się z dodatkami: słodko–kwaśnym syropem sour mix i gazowanym napojem typu Sprite. 

Jeśli chcesz przygotować Adios, zaopatrz się w:

  • po 15 ml: wódki, rumu, tequili, ginu i blue curacao ,
  • 60 ml syropu sweet and sour mix,
  • 60 ml Sprite. 

Wszystkie te składniki wlewaj po kolei do wypełnionej lodem szklanki typu highball, a na koniec delikatnie zamieszaj. Przed podaniem możesz ozdobić drinka plasterkiem limonki i czereśnią koktajlową. 

Adios Motherfucker to drink, w którym łączy się ze sobą pięć gatunków alkoholu. To mocna mieszanka, która potrafi ściąć z nóg. Jeśli jednak zachowasz umiar, docenisz jego smak. Jak przygotować taki napój? 

Skąd nazwa Adios? 

Niepozorny drink może zaskoczyć swą mocą. Kto go nie doceni, ten może szybko zakończyć imprezę. Nazwa Adios Motherfucker jest więc ostrzeżeniem dla tych, którzy mają problem z zachowaniem umiaru. 

Jeśli lubisz proste przepisy na imprezowe napoje, pewnie docenisz Adios. Drink łączący w sobie pięć różnych trunków, które tworzą spójną całość, to idealne połączenie dla osób szukających mocnych drinków o intrygującej barwie. 

5/5 - (1 vote)

Archiwum: marzec 2024