margarita bezalkoholowa

Margarita bezalkoholowa – sprawdź, jak ją przygotować!

Margarita bezalkoholowa to znakomita alternatywa dla alkoholowej wersji popularnego drinka. Przekonaj się, jak przygotować ją samemu w domowym zaciszu!

Ocena

Margarita to jeden z najbardziej popularnych drinków. Odznacza się delikatnym smakiem i z tego względu przypada często do gustu kobietom. Ale nie tylko. Przekonaj się, jak w zasadzie powstaje margarita bezalkoholowa i jak ją samodzielnie wykonać.

Margarita bezalkoholowa – składniki

Do wykonania margarity bezalkoholowej będziesz potrzebować po pięćdziesiąt mililitrów soku z cytryny (alternatywnie może być sok z limonki) oraz syropu sour mix. Do tego siedemdziesiąt mililitrów gazowanej wody cytrynowej. To wszystko! Jak widzisz, receptura jest bardzo prosta. Z pewnością bez problemu poradzisz sobie z przygotowaniem omawianego tu napoju.

Margarita bezalkoholowa – przygotowanie

Przygotowanie omawianego tu koktajlu jest równie proste. Wymienione wyżej składniki musisz po prostu wrzucić do shakera wraz z rodem i dokładnie wstrząsnąć przez kilkanaście sekund do pół minuty. Następnie przelej całość do wcześniej przygotowanego szkła wypełnionego lodem. Gotowe!

Margarita bezalkoholowa – wersja alternatywna

Jeżeli nie jesteś fanem bardzo cytrynowych i kwaśnych smaków, możesz zawsze osłodzić sobie drinka. W alternatywnej wersji tego koktajlu do mieszanki można dodać syropu cukrowego. Jest to po prostu woda z cukrem (w proporcjach jeden do jednego). Z łatwością możesz go wykonać w domu i osłodzić swą margaritę bezalkoholową.

Archiwum: marzec 2024