pina colada bezalkoholowa

Pina Colada bezalkoholowa – egzotyczny lekki drink. Zobacz, jak go zrobić!

Pina Colada bezalkoholowa to idealny napój na gorące popołudnia. To subtelna wersja popularnego alkoholowego koktajlu. Sprawdź przepis i naucz się samemu przygotowywać tego drinka.

Ocena

Pina Colada to jeden z najbardziej popularnych drinków. Często spożywany jest latem. Łączy w sobie smak kokosa, ananasa i rumu. Pina Colada bezalkoholowa to zalety oryginału a zarazem napój, który można pić bez obawy o ból głowy, jako że nie zawiera procentów. Przekonaj się, jak go wykonać.

Pina Colada bezalkoholowa – składniki

Aby wykonać Pina Coladę bezalkoholową, nie potrzeba wielu składników. Wystarczy mleko kokosowe (około stu mililitrów), sok ananasowy (około dwustu mililitrów) oraz kruszony lód. To wszystko. Co oczywiste, w przypadku tego drinka nie będziesz potrzebować alkoholu. W końcu to Pina Colada bezalkoholowa!

Pina Colada bezalkoholowa – przygotowanie

Przejdźmy teraz do opisu przygotowania opisywanego koktajlu. Pozornie zadanie jest banalnie proste. Musisz wymieszać ze sobą sos ananasowy, mleko kokosowe i rum. Warto jednak pamiętać o kluczowej kwestii – soki oraz mleko kokosowe nie łączą się ze sobą tak łatwo. Dlatego w tym celu warto wykorzystać shaker, umieścić w nim wszystkie składniki, a następnie bardzo dokładnie wstrząsać przez około pół minuty lub do momentu aż ścianki shakera będą oszronione.

Jeżeli umiejętnie połączysz składniki, drink nie będzie się rozwarstwiać, a Ty będziesz mógł się cieszyć pełnym wspaniałym smakiem. Pina Colada bezalkoholowa to przyjemne doznania i brak problemów dnia następnego. Kokosowo-ananasowy smak z pewnością przyniesie ci orzeźwienie. Smacznego!

Archiwum: styczeń 2024