pink flamingo

Owocowy Pink Flamingo. Jak przygotować tego drinka?

Pink Flamingo to smak wakacji. Szklanka pełna lodu i schłodzonej wódki robi wrażenie. Jeśli dodasz do tego orzeźwiające owoce, możesz liczyć na wspaniały efekt. Chcesz przygotować taki napój? Zobacz, jakie to proste.

Składniki i czas przygotowania

Na przygotowanie tego drinka potrzebujesz 5 minut. Tyle wystarczy na przemienienie wódki i likieru jabłkowego w koktajl, który pomoże ci cieszyć się smakiem wakacji przez cały rok. 

Jak przygotujesz Pink Flamingo? 

Przyrządzenie Różowego Flaminga jest bardzo proste.

Na początek przygotuj: 

  • 40 ml wódki mandarynkowej, 
  • 40 ml likieru jabłkowego,
  • 80 ml soku z żurawiny, 
  • 20 ml soku z limonki.

Wszystkie te składniki połącz w shakerze, a następnie przelej do wypełnionej lodem szklanki highball

Z londyńskich barów na plaże całego świata

Pink Flamingo jest dość młodym drinkiem. Jego historia zaczyna się w 2002 roku w jednym z londyńskich barów. Szybko stał się popularny na całym świecie. Jak go zrobić? 

Pink Flamingo – drink o wyjątkowej barwie 

Przepis na ten koktajl możesz modyfikować. Chcesz, aby drink wyróżniał się kolorem? Znajdziesz liczne przepisy,w których ważnym dodatkiem staje się sok z grejpfruta, najlepsze efekty osiągniesz jednak dzięki Lemoniadzie UV – jasnoróżowej wódce o nieco cierpkim smaku. 

Pink Flamingo może cię pozytywnie zaskoczyć i sprawić, że częściej będziesz się delektować jego owocowym smakiem. Czy istnieje lepsza propozycja na letnie popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? 

5/5 - (1 vote)

Archiwum: luty 2024